İptal & İade İşlemleri

İADE İŞLEMİ

Siparişinizin kargoya verilmesinden sonra siparişi almaktan vazgeçme durumudur. İade edeceğiniz ürünler elimize ulaştıktan sonra tarafımızdan ödenen kargo masrafları düşülerek kalan ücretin iadesi yapılır. İade işlemi teslim tarihinden sonra 14 gün içinde geçerlidir. Müşteri kendi isteği ile iade etmek isterse kargo bedeli kendisinden tahsil edilir. Ücret alıcılı gelen kargoda ise gelen ürün bedeli üzerinden kargo bedeli düşülüp kalan tutar hesabınıza yada kredi kartınıza iade edilir. Yayınevinden kaynaklanan nedenlerden dolayı iade geldiğinde ise kargo bedeli kesilmemektedir, ödenen bedel hesabınıza yada kartınıza iade edilir.


DEĞİŞİM İŞLEMİ

Değişim işlemlerinde müşteriden kaynaklanan durumlarda değişim için gelen kitap bedeli üzerinden kargo bedeli kesildikten sonra kalan tutar istediği kitap için yeterli ise yeni sipariş oluşturularak kargolanır. Yayınevinden kaynaklanan durumlarda ise kargo bedeli kesilmez. Kargo bedeli bizim tarafımızdan karşılanır ve ürün değiştirilerek tekrar müşteriye kargo ile gönderilir.


İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE BİLMENİZ GEREKENLER:

  • Kullanılmış olan ürünlerde iade yada değişim yapılamaz.
  • Yukarıdaki işlemler yapılmaz ise KDV bedeli (%18) üzerinden hesaplanıp müşteriye ödenecek tutardan düşülür.
  • İade ve değişim işlemleri, teslim tarihinden sonra 14 gün içinde geçerlidir.
  • İade ve değişim işlemleri için öncelikle müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.
  • Telefon: +90 (212) 2318443
  • Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Satılan kitabın yırtılmamış, zarar görmemiş olması, bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin SATICI’ya ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir.

SATICI BİLGİLERİ

Firma: Psikonet

Adres : Valikonağı Cad. No:161/8 Çam Apt. 34363 Nişantaşı / İSTANBUL

Tel : +90 (212) 2318443

Cep : 0533 6038818

Faks : +90 (212) 2312277

E-posta : info@psikonet.com