Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı

Dr. David Burns
52.5TL 70TL
25% İndirim
ADET :
3 saat 58 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
Kargo ücreti: 19.5 TL
250 TL ve üzeri Kargo Bedava

Yayıncı: Psikonet Yayınları

Yayın Tarihi: Ocak 2019

Sayfa: 320

Boyut: 19,5-13,5

Orjinal Dili: İngilizce

Kitap Dili: Türkçe

ISBN: 978-605-68654-6-6


Problemli ilişkiler can yakar. Çoğumuz duygularımızı kendi değerimize, en azından bir kısmını diğer insanlarla olan ilişkilerimize dayandırırız. Önemsediğiniz biriyle tartışmak ya da kavga etmek hiç eğlenceli bir şey değildir. Hiç önemsemediğiniz biriyle kavga etmek bile, enerjinizi ve neşenizi tüketebilir.

Diğer insanlarla dostane, tatminkâr ilişkiler isteriz ama genellikle tam tersi, düşmanlık, acı güvensizlikle karşılaşırız. Peki, bu neden oluyor? Neden iyi geçinemiyoruz?

İyi Hissetmek kitabının yazarından!

25 yıllık klinik tecrübe ve 1000’den fazla kişiyle yapılmış araştırmalara dayanan Birlikte İyi Hissetmek, neden birbirimizle iyi geçinemediğimiz üzerine yepyeni bir teori sunuyor ve ilişkilerin yürümesi için basit, güçlü teknikler sağlıyor.

Üye Yorumları (1)

özlem 2/19/2019 10:56:43 PM
"Kitap, sorunlu ilişkilerle ilgili gerçekci ama çok farkli bir bakış açısı sunuyor. Kitabı okumaya başladığımda rahatladığımı hissettim çünkü çözümsüz görünen çatışmaların aslında o kadar da çözülmez olmadığını düşünmeye başladım. Kitabı yeni okuduğum için önerileri henüz hayatımda uygulamadım ama yazılı alıştırmaları yaparken bazı sorunların gerçek sebeplerini görmeye başladım ve kitabın işe yarayacağını düşüyorum. Umarım öyle olur. "