Site Kullanım Şartları

KULLANIM KOŞULLARI

https://www.psikonet.com/ internet sitesine giriş yapan ve/veya internet sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanan tüm kullanıcılar ve müşteriler, işbu Kullanım Koşulları’nı kabul ederek bunlara uyacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Bu nedenle burada yer alan koşulları kabul etmek istemezseniz lütfen sitede herhangi bir işlem yapmayınız ve sitedeki dolaşımınıza son veriniz.

Psikonet, üçüncü kişiler tarafından gerçekleştirilen ve herhangi bir müdahale etkisinin bulunmadığı sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konusunda her ne nedenle olursa olsun sorumluluk kabul etmeyecektir.

https://www.psikonet.com/ alan isimli internet sitemizde yer alan tüm sayfa, fotoğraf, dizayn, resim, yazı, logo, Psikonet markası, internet sitesi alan adı, satış tekniği, tüm veriler, iş modeli, yazılımlar ve bunlara ilişkin fikri mülkiyet hakları münhasıran Psikonet’e aittir ve hiçbir şekilde başka bir kişi kurum veya kuruluş tarafından izinsiz kullanılamaz, kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde Psikonet, ilgili yasal mevzuat çerçevesinde bu kuralı ihlal edenler hakkında cezai işlem başlatma hakkına sahiptir.

https://www.psikonet.com/ uzantılı internet sitemizde ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgiler, görseller, yazısal içerikler, uygulamalar, sayfalar, Psikonet’in inisiyatifine bağlı olarak ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın her zaman değiştirilebilir, kaldırılabilir, yeniden organize edilebilir veya yayını durdurulabilir. Böyle bir değişiklik olması halinde bunlar sitede yayınlandığı anda yürülüğe girmiş sayılır ve kullanıcıları bağlar. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle tüm kullanıcılarımızın ve müşterilerimizin internet sitemize her girişlerinde işbu Kullanıcı Koşulları ve Yasal Uyarı metnini okumaları tavsiye edilir.