Terapi dünyasında dijital bir adım

Terapi dünyasında dijital bir adım

Psybank, üye olan terapistler ve danışanları tarafından kullanılan bir terapi aracıdır. Akıllı telefon, PC, laptop, tablet gibi tüm platformlarla uyumlu olan Psybank, üyelerine pek çok yararlar sunuyor. Terapist ve danışan arasındaki bilgi akışı hızlanıyor ve kolaylaşıyor. 

Psybank ile danışan bilgilerine, ölçek raporlarına hızla ulaşabilir, danışanlarınıza okumaları veya izlemeleri gereken materyalleri gönderebilirsiniz. Daha önceleri kağıt üzerinde verilerek ve tekrar kağıt üzerinde hesaplanarak raporlanan ölçekler, Psybank aracılığı ile şimdi çok kolay ve hızlı.
 
Etkileşimli Terapi Kayıt Formu (ETKF) aracılığı ile seans sırasında aldığınız bilgileri Bilişsel Davranışçı ve Şema Terapi modeline göre hızla kaydedip, bu bilgiler arasındaki bağları kolayca oluşturabilirsiniz. Seans sırasında danışanınıza verdiğiniz ödevleri de aynı şekilde kaydedip, seanslar ilerledikçe ödevlerdeki ilerlemeyi derecelendirebilirsiniz.

ETKF, tüm seansları bir terapi modeli üzerinde tek bir sayfada özetleyerek, terapiste çalışılan konular arasındaki benzerlikleri görmesini kolaylaştırır.
Kolay uygulanabilen depresyon ve kaygı ölçekleri ile danışanınızın ilerlemesini tek bir sayfada bulabilirsiniz. 
Ölçekleri online olarak danışana verebilir, ölçek sonuç raporlarına ulaşabilir veya ülkelere göre karşılaştırma yapabilirsiniz. 
Akıllı terapi kayıt formu ile notlarınız, uyguladığınız teknikleri kategorilere ayırıp, anında kaydedebilirsiniz. 
Etkileşimli terapi kayıt formu, girilen bilgileri sizin için tarar ve daha önce ilgili bir kayıt varsa bunu size önerir. Bu sayede fazla yazmak zorunda kalmazsınız.

Detaylı bilgi ve üyelik için: www.psybank.com